خدمات

خدمات قابل ارائه به مراکز علمی و صنعتی:

خدمات قابل ارائه به مراکز علمی و صنعتی

پایش وضعیت ارتعاشات

VCM تجهیزات صنعتی با مدرنترین دستگاه های آنالیز ارتعاش، تخمین عمر مفید یاتاقانهای ژورنال و غلتشی، ماشین‌های دور پایین و دور بالا از 60 تا 80،000 دور در دقیقه و دستگاه های ثابت (مانند انواع ترانسفورماتور، استراکچر،…)

آموزش بالانس تجهیزات دوار و آنالیز ارتعاشات

این دوره‌ها برای مراکز علمی و صنعتی برای آشنایی با نابالانسی و دیگر عیوب مکانیکی در نظر گرفته شده است

انجام بالانس تجهیزات دوار در کارگاه شما

جهت ثبت سفارش برای انجام بالانس تجهیزات دوار مشخصات زیر را از طریق واتس آپ با شماره‌ی 09377518629 ارسال فرمایید:

  • نام دستگاه
  • سرعت چرخشی دور در دقیقه (RPM)
  • ابعاد تقریبی
  • وزن تقریبی بخش دوار
  • در صورت امکان یک تصویر از تجهیز ارسال گردد.

بالانس تجهیزات دوار توسط دستگاه پیشرفته BK1 انجام خواهد شد. در پایان کار پروتکل بالانس شامل اطلاعات فنی بالانس از قبیل مقادیر نهایی ارتعاشات و گرافهای مربوطه تحویل میگردد.

با توجه به دفعات بالانس و هزینه های پرداختی در سال، پکیج اقتصادی دستگاه BK1 را بررسی بفرمایید. شاید برای شما خرید دستگاه بالانس بصرفه تر باشد.

ارسال قطعات دوار تا 4 تن جهت بالانس روی ماشین بالانس صنعتی

بالانس قطعات دواری که امکان چرخش روی یاتاقانهای خود را ندارند یا برای بالانس به ماشین بالانس تجهیزات دوار نیاز دارند به کارگاه شرکت ارسال می‌گردند.

خدمات ما

عرضه دستگاه های پرتابل بالانس وآنالیزور ارتعاشات، ساخت ماشین‌های بالانس صنعتی ولوازم یدکی آنها

ادامه مطلب

پایش وضعیت ارتعاشات، بالانس تجهیزات دوار

ادامه مطلب

تعمیرات پیشبینانه به شما کمک می‌کند تا قبل از وقوع خرابی‌ها آنها را پیشبینی کرده و علاوه بر اطمینان از صحت عملکرد سیستم‌های صنعتی، در صورت وجود خرابی وسعت آن را تشخیص داده و زمان مناسب جهت تعمیرات را انتخاب کنید به طوری که کمترین ضرر مالی متوجه کارفرما گردد، انجام بالانس تجهیزات دوار در کارگاه شما زمانی انجام می‌پذیرد که قرار است تجهیز روی یاتاقانهای خودش بالانس شود، در بعضی تجهیزات سبک تا 4 تن امکان بالانس روی ماشینهای بالانس صنعتی وجود دارد که همکاران ما با تجهیزات مدرن و پیشرفته در این زمینه در خدمت شما هستند.

این دوره ها برای مراکز علمی و صنعتی برای آشنایی و اعمال پایش وضعیت ارتعاشات و نابالانسی و دیگر عیوب مکانیکی در نظر گرفته شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp